יום חמישי, 10 בספטמבר 2015

סרט: Awake

Awake - Jessy Ares and Jonathan Agassi Have Sweaty Sex
סיקור באנגלית:

It’s been six years of ups and downs, but Jonathan Agassi and Jessy Ares want to make it work. They decide to vacation on the Greek island of Mykonos for a getaway that will give them the time and atmosphere needed to work on repairing their relationship. Jessy remembers the first time the met as they’re walking down the sunny streets.

Jonathan pins Jessy against the wall where they smash their lips together. They peel their shirts off while slapping and kissing -- Jonathan goads Jessy into showing off just how strong he is, resulting in the top grabbing Jonathan’s head to initiate a blowjob. Jonathan is enthusiastic to be used -- he grabs hold of Jessy’s cock, licks the head, and spits on his foreskin. Jessy wants more after awhile: he pushes Jonathan back onto the bed and hoists his legs up in the air when he unleashes his tongue. Jessy licks and smacks Jonathan’s hole before they flip around again and fucks some more face.  Jessy gets himself fully hard in Jonathan’s mouth before turning the Israeli around and positioning him on all fours. Jessy throws on a condom and guides his cock into Jonathan’s ass.סיקור בעברית:

 לא עברו שש שנים של עליות ומורדות, אבל יונתן אגסי וג'סי ארס רוצים לגרום לזה לעבוד. הם מחליטים לנפוש באי היווני מיקונוס למילוט שייתן להם את הזמן ואווירה הנחוץ לעבודה על תיקון מערכת היחסים שלהם. ג'סי זוכר את הפעם הראשונה נפגשה כפי שהם הולכים ברחובות שטופי השמש.

יונתן תולה את ג'סי על הקיר שבו שניהם מרסקים את השפתיים שלהם יחד. הם מקלפים את חולצותיהם את זמן שהסטירות ונשיקות - יונתן מדרבנת את ג'סי ללהשוויץ רק כמה חזק הוא, וכתוצאה מכך החלק העליון תופס את ראשו של יונתן ליזום מציצה. יהונתן הוא נלהב לשימוש - הוא תופס את האחיזה של הזין של ג'סי, מלקק את הראש, ויורק על עורלתו. ג'סי רוצה יותר לאחר זמן מה: הוא דוחף את יונתן חזרה אל המיטה ומניף את רגליו באוויר כשהוא משחרר את לשונו. ג'סי מלקק ומריח החור של יהונתן לפני שהם להעיף סביב שוב ומזיינים כמה פנים יותר. ג'סי מקבל את עצמו באופן מלא קשה בפיו של יהונתן לפני שפנה הישראלי סביב ומיצובו על ארבע. ג'סי זורק על קונדום ומנחה את הזין שלו לתוך התחת של יונתן.

 


להורדה לחץ כאן (נבדק ע"י אנטי וירוס) 105MB 
 *האיכות בוידיאו היא איכות נמוכה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...